Güvenilirlik

Ana müşterilerimize verdiğimiz 40 yılı aşan hizmetimiz, tedarikçilerimiz ile 20 yılı aşkın çalışma ortaklığımız ve ortalama 15 yıllık deneyimli çalışanlarımız ile güvenilirliği esas alan bir üretim ve hizmet anlayışına sahibiz. Sürekli gelişimi hedefleyen firmamız piyasa, durum ve koşul fark etmeksizin şeffaf yönetim anlayışı ile müşterilerinden, tedarikçilerine hatta çalışanlarına kadar sürekliliği sağlamıştır.

Firmamız damak zevkine uygun en kaliteli ürünleri satın alır, işler ve satar. Amacımız her zaman son tüketiciyi memnun edip müşterilerimizin, firmamızın ve tedarikçilerimizin sürekli tercih edilen olmasını sağlamaktır.

Kalite

Hız

Firmamızın kuru incir üretimi günlük 50 tonu bulup sektöründe hızıyla fark yaratmaktadır.

Üretimimiz hijyen ve gıda güvenliği konusunda fark yaratmaktadır. Özellikle bütün sertifaka kuruluşlarından bu anlamda tam not alıp sektöründe öncü olmuştur. Kendi bünyesinde bulundurduğu labratuarı ve hijyen şefinin önderliğideki takım; her bölümden en az 2 kişi barındırmaktadır. Bunun amacı bölümlerdeki farkındalığı artırıp kontrollerin en iyi şekilde yapılması sağlamaktır.

Hijyen ve Gıda Güvenliği